wtorek, 19 marca 2013

Vintage Fetish Show vol 2

Moi drodzy, na wstępnie pragnę paść wam do stóp i błagać o litość. Powinniście wychłostać mnie za brak atualizacji i pustki na stronie, aczkolwiek życie potoczyło mi się tak, a nie inaczej i znalazłam się w sytuacji kryzysowej. Na szczęście wybrnęłam z niej, z małymi tylo obrażeniami, by móc kontynuować swoją "dziennikarską misję", praktykę, przewinienie, etc.


"Co za wieczór! Co za noc!" - tak organizatori skomentowały całe przedsięwzięcie tytułowe, mianowicie Vintage Fetish Show, który odbył się drugiego marca w Blue Nocie. Była to już druga edycja (z moją obecnością), sponsorowana tym razem przez Secret in Lace, firmę bieliźnianą współpracującą z Ditą von Teese. Swoją obecnością uświetniła wieczór rodzima gwiazda burleski - Pin up Candy (cudowna, apetyczna  kobietka), a także Ava Largo, Silverrr i zespół BastaB. Poza oficjalnymi gwiazdami wieczoru, można było zobaczyć trochę mniejsze, w tym mnie i inne alternatywne modeli. Odbyły się cztery pokazy - gorsetów Snow Black, sukienek Brit Style oraz bielizny Secret in Lace. Atmosfera była gorąca, tłumy wiwatowały na widok każdego zgrabnego lub mniej, kawałka ciała. Ta impreza pochłonęła moją energię i umysł już na długo przed, zaprzątałam sobie nią głowę nieustannie. Do tego dołożyłam wcześniejszy pobyt w szpitalu, sesję, dostanie się na wymarzone specjalizacje na studiach i tak oto, olałam sobie bloga!

Postaram się to wszystko nadrobić, gdy tylko wyjdzie trochę słoneczka, a pogoda będzie łaskawsza. Wyskrobię trochę czasu dla was, pomiędzy biegiem na zajęcia, a wizytą w redakcji Głosu, a teraz uraczę was kilkoma zdjęciami z eventu, o którym trąbiłam powyżej.

W internecie spotkacie się też z kilkoma filmikami na youtubie i nie tylko. ;)


6 komentarzy:

 1. chyyba troszke przytylas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba nieee... chociaż widać, że ta "legendarna" wąska talia to albo przeszłość, albo mit, albo fotoszop ;)

   Usuń
  2. przecież jest chuda O_O

   Usuń
 2. kogo to jara ja się pytam?

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłabyś w stanie pomóc komuś zaistnieć?

  OdpowiedzUsuń